• Formand



    • Lærke Sejer Hedegård Hansen

      Lærke Sejer Hedegård Hansen

      Valgperiode 01-01-2019 - 31-12-2020
      Relation Mor til Gry på Grenen
  • Næstformand



    • Jesper Holm

      Jesper Holm

      Valgperiode 01-01-2019 - 31-12-2020
      Relation Far til Villum på Stammen og Malthe på Kronen
  • Medlem



    • Søren Hede Keller

      Søren Hede Keller

      Valgperiode 01-01-2020 - 30-12-2021
      Relation Far til Solveig på Roden
    • Tino Steffen Jørgensen

      Tino Steffen Jørgensen

      Valgperiode 01-01-2020 - 30-12-2021
      Relation Far til Loui på Bladet og Vincent på Stammen
    • Carsten Nielsen

      Carsten Nielsen

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
      Relation Far til Selma på Knoppen og Villads på Grenen
    • Miriam Heidi Holsegård-Garm

      Miriam Heidi Holsegård-Garm

      Valgperiode 01-01-2019 - 31-12-2020
      Relation Mor til Dagny på Knoppen og Edith på Grenen
  • Personalerepræsentant



    • Jette Marie Moesby Jørgensen

      Jette Marie Moesby Jørgensen

  • Lederrepræsentant



    • Janne Gamborg Paaske

      Janne Gamborg Paaske